start çocuk 2-3 yaş | oyuncu minikler

Artık o bir çocuk ve bağımsızlığını ilan etmek istiyor. “Mış gibi yapma” ve rol oyunları artıyor. Deneme yanılmaya gerek duymadan çözüm üretebiliyor. “Bu ne” sorusunun giderek artması iyiye işaret. O şimdi keşfetmenin, merakın en üst noktalarında. 

Start Çocuk Oyuncu Minikler çocuklarınızın dil gelişimini, hayalgücünü destekleyen oyunlar sunar. Özgüven gelişimlerini destekler, küçük ve büyük kas gelişimlerine yönelik aktivitelerle miniklerin enerjilerini atabilecekleri bir ortam sunar. Oyunlarla birçok kavram, renk, şekil vb. öğrenmelerini sağlar. Sembolik oyunlarla hayalgücünü ve yaratıcılıklarını destekler. Çocuklarınızın arkadaşlık ilişkilerini, paylaşma ve takım olma becerilerini geliştirebilecekleri bu oyun grubumuzda çocuklar müzik, ritm ve dans ile çok eğlenecekler.

start bebek 2-3 yaş | duyu aktiviteleri sanat atölyesi

Çeşitli temalarda planlanmış atölyelerimizde çocuklarınızın duyularını geliştirirken sanatla ve oyunla iç içe zaman geçiriyoruz. 

p
a
r
t
i
startplayschool oyunla keşfetmenin adresi 0312 236 23 13 0542 236 23 13 mutlukent mahallesi 1952. sokak no:16 ümitköy çankaya ankara www.startplayschool.com info@startplayschool.com