start bebek 18-24 ay | özgür minikler

Yavaş yavaş bebekliği bırakıp çocuk olmaya başlayacak bir döneme girdiniz. Özgürleşme çabaları başlıyor, kendi başına yürümek, koşmak, yemek, içmek istiyorlar. Daha çok gözlemlemek daha çok taklit etmek ihtiyaçları var. Start Bebek Özgür Minikler grubumuzda onların dünyayı keşfetme isteklerini göz önüne alarak hazırladığımız oyunlarla yeni şarkılar öğrenmelerini, renkleri, şekilleri tanımalarını, paylaşmayı öğrenmelerini destekliyoruz. Hep beraber müzik, ritm, hareket, dans, oyun ve eğlence dolu dakikalar geçiriyoruz.

start bebek 18-24 ay | ilk sanat atölyem

Bebeğiniz çocuk olma yolunda hızlı adımlar atarken, kendini çok daha iyi ifade etmeye başlıyor. Boyayarak, çizerek, hamurla, kumla, suyla faaliyetler yaparak da kendini ifade etmeye ihtiyacı var. 

İlk Sanat Atölyem'de bebeğinizle birlikte üretecek, onun küçük kas gelişimini desteklerken duyu çalışmalarıyla ziihinsel gelişimine de katkıda bulunmuş olacaksınız. 

 

p
a
r
t
i
startplayschool oyunla keşfetmenin adresi 0312 236 23 13 0542 236 23 13 mutlukent mahallesi 1952. sokak no:16 ümitköy çankaya ankara www.startplayschool.com info@startplayschool.com